شنبه 27 شهريور 1400  /  2021 18 Sep   
ساعت :  7:17 GMT  /  تهران -  11:47
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
 
2021 Sep 18
   
  10 صفر 1443
    
   کد پیگیری

   اجرای طرح مشاوره سلامت دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی

   حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری درباره برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تازه تحصیلی به خبرنگار ایسکانیوز گفت: طرح مشاوره سلامت ویژه ‌برنامه استقبال از دانشجویان تازه وارد، نخستین ‌بار در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود. این طرح علاوه بر رفع نیازهای مشاوره ای دانشجویان، در رشد و اعتلای دانشگاه هم تاثیر‌گذار است. 
   معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: طرح مشاوره سلامت به پیشرفت تحصیلی دانشجو و کاهش استرس‌های روانی به منظور تحصیل با نشاط و با انگیزه کمک می کند.
   او با بیان این که طرح مزبور کمک ‌آموزشی و تحصیلی برای دانشجویان است، ادامه داد: در مراکز مشاوره، متخصصان مشاوره دانشگاه حضور دارند و با پایبندی به اصل رازداری، کمک می کنند تا آنان بتوانند به بهترین راه‌حل دست یابند. در واقع هدف اصلی‌ ما فضاسازی مناسب در محیط‌های دانشجویی از لحاظ بهداشت روانی است. ضمن آنکه طرح مشاوره سلامت به تامین نیروی متخصص و سالم جامعه در آینده کمک می کند.
   کلانتری افزود: طرح مشاوره سلامت با همکاری تمامی بخش‌های دانشگاه به اجرا گذاشته می شود؛ یعنی حتی استادان کمک می کنند تا فضا برای دانشجویان تازه وارد آماده شود.
   عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی توضیح داد: ویژه‌ برنامه استقبال از دانشجویان تازه وارد از دیگر برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی است که در سال تازه تحصیلی برگزار می‌شود. این طرح برای همه دانشجویان تازه وارد در واحدهای سراسر کشور و همچنین خانواده های آنان برگزار شده است تا فضا و شیوه تحصیل در دانشگاه برای آنان تشریح شود.
      1398/7/10 14:29