شنبه 27 شهريور 1400  /  2021 18 Sep   
ساعت :  6:58 GMT  /  تهران -  11:28
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
 
2021 Sep 18
   
  10 صفر 1443
    
   کد پیگیری

   تخفیف شهریه برای دختران دانشجو با پوشش چادر، یک قانون کلی نیست

   حجت الاسلام ابراهیم کلانتری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری میزان، درباره شنیده شدن خبرهایی مبنی بر تخفیف شهریه ۱۵ درصدی در برخی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای دختران دانشجو با پوشش چادر به شرط تائید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اظهار کرد: این موضوع یک قانون کلی نیست و در تمامی دانشگاه ها اجرایی نمی شود.
   او خاطرنشان کرد: در دستور العمل آراستگی ابلاغ شده به تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آمده است که برای تشویق حجاب اسلامی و رعایت شئون اسلامی بر اساس مقتضیات محل و اعتبارات خود واحدها و سایر شرایط موجود، می توانند تصمیم هایی را اتخاد کنند. احتمال دارد اجرایی کردن تخفیف شهریه به شرط داشتن پوشش چادر هم یکی از اقدام هایی باشد که برخی واحدهای دانشگاه برای اجرای آیین نامه آراستگی انجام داده اند.
   معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: هر واحد دانشگاهی بر اساس شرایط محلی و اقتضائات خود می‌تواند چنین تصمیم هایی بگیرد و نه اینکه فقط تخفیف شهریه بدهد بلکه می تواند کارهای دیگری برای تشویق دانشجویان مثل دادن هدیه انجام دهد. این اقدام ها بر اساس دستور العمل آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری در اختیار واحدهای دانشگا‌هی گذاشته شده است.
      1398/4/23 12:55