سه شنبه 4 تير 1398  /  2019 25 Jun   
ساعت :  18:38 GMT  /  تهران -  23:08
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها

سالنما
4 تير 1398
   
  2019 Jun 25
    
   21 شوال 1440
     
    کد پیگیری

    بیش از 80 درصد درخواست‌های دانشجویان برای انتقالی موافقت شده است

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسکانیوز، دکتر علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره نقل و انتقالات دانشجویی، گفت: در ترم جاری حدود 15 هزار درخواست در سامانه نقل و انتقالات دانشجویی به ثبت رسید، که با حدود 12 هزار یعنی بیش از 80 درصد درخواست ها موافقت شده است.

    وی با اشاره به تاکیدات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون فرهنگی و دانشجویی مبنی بر تحصیل دانشجویان دختر در محل سکونت خانواده، گفت: در میان درخواست های پذیرفته شده، بیش از 7 هزار درخواست مربوط به دانشجویان دختر بوده است.

    دکتر صامت با اشاره به مزایای سامانه منادا نسبت به سامانه های قبلی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: تا کنون سه ترم از سامانه منادا استفاده کردیم که نسبت به سامانه های قبلی هوشمندتر شده و کار را راحت تر کرده است.

    مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، بیشترین درخواست در نقل و انتقالات را در رشته پرستاری اعلام کرد و گفت: رشته های عمران، حقوق، مهندسی معماری و دامپزشکی در رتبه های بعدی درخواست انتقالی قرار دارند.

    دکتر صامت با اشاره به مسئولیت مدیران در قبال دانشجویان، از معاونان و مدیران دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور خواست با راهنمایی دقیق دانشجویان، آن ها را در انجام امور دانشجویی کمک کنند.

       1396/12/13 14:25